zdjecie_AG

Andrzej Gdula
ur.26.11.1982 r.

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ:
projektowanie opakowań
projektowanie graficzne
grafika reklamowa

PASJE:
grafika komputerowa
fotografia
literatura s-f

NA SKRÓTY:
blog Graficzny
Artisan


Cześć!

Nazywam się Andrzej Gdula. Jestem projektantem graficznym. Grafika jest moją pasją i zawodem, dlatego sądzę, że uczciwie mogę polecić Ci się do wykonania wszelkich projektów graficznych. Zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojej firmy. Pracuję w założonym przez siebie Studiu Graficznym Artisan, któremu poświęcam najwięcej zawodowego czasu. To właśnie w nim powstają moje najciekawsze i  bardziej komercyjne projekty. Moimi klientami są tak osoby prywatne jak i większe firmy. Zawodowo jak i prywatnie staram się, aby projekty graficzne, które tworzę były estetycznie i starannie wykonane. Co ważne: w terminie i w przystępnej cenie. Moje podejście sprawdza się: coraz większe grono klientów utwierdza mnie w przekonaniu, że takie podejście popłaca.

Jak wspomniałem grafika jest moją pasją. Dlatego oprócz firmy, prowadzę bloga dla grafików – Graficzny.com.pl. Prezentuję na nim wiele nowości ze świata grafiki i designu. Dzięki temu mam kontakt ze środowiskiem graficznym, a także jestem na bieżąco z najnowszymi trendami graficznymi. To właśnie na  Graficznego tworzę mock-upy / wizualizacje – specjalne prezentacje projektów, które inni graficy mogą wykorzystywać w swojej pracy. Mock-upy te cieszą się sporym powodzeniem wśród grafików, są publikowane zarówno na polskich jak i zagranicznych stronach.

Grafiką zajmuję się wiele lat, moje pierwsze prace powstały jeszcze w liceum. Studia graficzne oraz wieloletnia praca w agencji reklamowej wykształciły we mnie poczucie spełnienia zawodowego, które staram się potwierdzać udanymi projektami graficznymi. Po pracy sięgam po aparat fotograficzny i staram się uwieczniać rzeczywistość wokół mnie w miarę poprawnymi kadrami o nasyconych kolorach. Wiele ze zdjęć oraz grafik, możesz obejrzeć na tej stronię, do czego Cię gorąco zachęcam.

Jeśli chciałbyś się ze mną skontaktować w jakiejkolwiek sprawie, przejdź do działu „Kontakt”.